رویدادی های صبری

دادستان عمومی و انقلاب استان یزد تاکید کرد:

نقش تأثیرگذار ستاد صبر در راستای کاهش جرائم

٢٨ آذر ١٣٩٦
نقش تأثیرگذار ستاد صبر در راستای کاهش جرائم

دادستان عمومی و انقلاب استان یزد با اشاره به نقش تأثیرگذار ستاد صبر در راستای کاهش جرائم، گفت: این ستاد در استان از جایگاه خوبی برخوردار است و قطعاً اگر همکاری و همیاری بیشتری وجود داشته باشد به نتایج ملموس‌تری دست خواهیم یافت.

به گزارش روابط عمومی ستاد ملی صبر از دادگستری کل استان یزد، علی‌اکبر شمس دادستان عمومی و انقلاب استان یزد با اشاره به نقش تأثیرگذار ستاد صبر در راستای کاهش جرائم، گفت: خوشبختانه با توجه به همکاری سایر دستگاه‌ها استان یزد درگیر پرونده‌های امنیتی و سنگین قضایی نیست. 
دادستان عمومی و انقلاب استان یزد در نشست ستاد استانی صبر با اشاره به گزارشی از آمار پرونده‌های در سال جاری، گفت: ضرب‌وجرح عمدی و خرد، ایراد و صدمات بدنی غیرعمدی در اثر تصادفات، توهین به اشخاص، تهدید، سرقت، جرائم مواد مخدر، تخریب، خیانت‌ در امانت و افترا رتبه‌های اول تا نهم جرائم یزد را تشکیل می‌دهند که از این تعداد هفت فقره آن‌ها قابل‌بخشش و گذشت است.

شمس با تأکید بر نقش تأثیرگذار این ستاد در راستای کاهش این جرائم و سازشی کردن این قبیل پرونده‌ها، خاطرنشان کرد: خوشبختانه با توجه به همکاری سایر دستگاه‌ها استان یزد درگیر پرونده‌های امنیتی و سنگین قضایی نیست؛ لذا این ستاد در استان از جایگاه خوبی برخوردار است و قطعاً اگر همکاری و همیاری بیشتری در این راستا وجود داشته باشد به نتایج ملموس‌تری دست خواهیم یافت.

وی بابیان اینکه ستاد صبر استان می‌تواند به ما در پیشبرد بهتر برنامه‌های صلح و سازش کمک کند، اضافه کرد: ما این آمادگی این راداریم که با این ستاد همکاری خوبی داشته باشیم تا بتوانیم شاهد موفقیت‌های خوبی در این حوزه باشیم.

نظر خود را ثبت کنید

comment