آخرین اخبار:

گزارش های صلح وسازش

صلح و سازش پرونده مطالبه وجه در استان خوزستان

١٥ بهمن ١٤٠٢

رئیس توسعه حل اختلاف خوزستان از مصالحه پرونده مطالبه وجه به ارزش یک میلیارد و 405 میلیون ریال در قالب پویش به حرمت حضرت امام علی (ع) می بخشم با همت اعضای شعبه 8 شورای حل اختلاف ماهشهر خبر داد.

حجت الاسلام عبدالحمید امانت بهبهانی در گفتگو با روابط عمومی توسعه حل اختلاف استان خوزستان پیرامون این پرونده اظهار داشت: پرونده مطالبه وجه سفته به ارزش یک میلیارد و 405 میلیون ریال جهت صلح و سازش به شعبه ۸ شورای حل اختلاف ماهشهر ارجاع که اعضای این  شعبه با برگزاری جلسات متعدد بین طرفین و تببین جایگاه صلح و سازش در فرهنگ غنی اسلام و احادیث ائمه اطهار، با لطف خداوند متعال و همت و پیگیری این عزیزان، بین طرفین مصالحه و پرونده مذکور مختومه شد.

این مقام قضایی ضمن تشکر و قدردانی از اعضای شعبه ۸ شورای حل اختلاف ماهشهر خاطر نشان کرد: در هر پرونده ای که امکان سازش وجود داشته باشد باید مصلحین و اعضای شورای حل اختلاف تمام تلاش خود را برای برقراری صلح وسازش بکار ببرند.

وی در ادامه گفت: مردم ولایتمدار خوزستان همواره در امر صلح و سازش بعنوان الگو در کشور شناخته شده هستند و شوراهای حل اختلاف استان باید از این ظرفیت غنی بهره و فرهنگ صلح و سازش را با همکاری و تعامل نهادهای فرهنگی، رسانه ملی، مطبوعات و اصحاب رسانه برای جامعه تبیین و آموزش دهند.

نظر خود را ثبت کنید

comment