رویدادی های صبری

رئیس شوراهای حل اختلاف استان مازندران خبر داد:

رهایی 2 محکوم از چوبه دار توسط اعضای شورای حل اختلاف شهرستان آمل و قائم شهر

٢٧ دي ١٣٩٩
رهایی 2 محکوم از چوبه دار توسط اعضای شورای حل اختلاف شهرستان آمل و قائم شهر

معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان و رئیس شوراهای حل اختلاف استان مازندران از بازگشت به زندگی 2 محکوم به قصاص با گذشت اولیای دم و تلاش اعضای شورای حل اختلاف شهرستان های آمل و قائم شهر در آذر و دی ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شورای حل اختلاف استان مازندران، "حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل نژاد" از بازگشت به زندگی 2 محکوم به قصاص با گذشت اولیای دم و تلاش اعضای شورای حل اختلاف شهرستان های آمل و قائم شهر در آذر و دی ماه سال جاری خبر داد.

وی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش اعضای خدوم شوراهای حل اختلاف در ترویج فرهنگ صلح و سازش عنوان کرد: صلح و سازش در 2 پرونده مذکور با تلاش رئیس زندان‌ آمل و قائم شهر، مددکاران و اعضای شعبه ویژه زندان شورای حل اختلاف و با برگزاری جلسات متعدد محقق شد که این اقدام ایشان ارزشمند بوده و ارزش والایی دارد.

رئیس شوراهای حل اختلاف استان مازندران گفت: تلاش همه اعضای شورای حل اختلاف باید در مسیر ارتقای و ترویج فرهنگ صلح و سازش در پرونده ها همراه با رضایت و ریش سفیدی باشد و شوراهای حل اختلاف در سال جاری مطابق وظیفه ذاتی خود مبنی بر تلاش برای ایجاد صلح و سازش اقدامات و عملکرد بسیار خوبی را انجام داده اند.

نظر خود را ثبت کنید

comment