رویدادی های صبری

رئیس دادگستری اندیمشک خبر داد؛

صلح و سازش 75 درصد پرونده های قابل مصالحه در شورای حل اختلاف اندیمشک استان خوزستان

١٢ خرداد ١٣٩٨
صلح و سازش 75 درصد پرونده های قابل مصالحه در شورای حل اختلاف اندیمشک استان خوزستان

رئیس دادگستری اندیمشک گفت: 75 درصد پرونده های قابل مصالحه با تلاش و کوشش اعضاء شورای حل اختلاف این شهرستان با صلح و سازش مختومه شدند.

به گزارش روابط عمومی ستاد ملی صبر، "خداکرم رحیمی بهمنیاری" با اعلام این خبر گفت: اعضاء شورای حل اختلاف این شهرستان نقش اصلی در صلح و سازش پرونده ها دارند که این امر منجر به صلح و سازش و مختومه کردن 75درصدی پرونده ها قابل مصالحه شده است که در کنار تلاش های شبانه روزی همکاران شورای حل اختلاف این مردم هستند که نقش اصلی را در سازش پرونده ها ایفا می کنند.

وی افزود: تلاش برای ایجاد و ترویج فرهنگ صلح و سازش در اولویت کار دادگستری اندیمشک در سال جاری قرار گرفته است. و در این رابطه از تمام ظرفیت ها به ویژه از اعضاء شورای حل اختلاف، روحانیت و سران طوایف استفاده خواهیم کرد.

رئیس دادگستری شهرستان اندیمشک تصریح کرد: از لحاظ شاخص های صلح و سازش در شورای حل اختلاف این شهرستان وضعیت مناسبی وجود دارد که به نحوی در یک هفته کاری بیش از ۱۰۰پرونده حقوقی و کیفری به مبلغ بیش از ۱۰۰میلیون تومان مورد رسیدگی و با صلح وسازش مختومه می شوند.

وی در تشریح عملکرد 2 ماه اول سال جاری شوراهای حل اختلاف این شهرستان اظهار داشت: در این مدت شعبات شورا های حل اختلاف شهرستان اندیمشک به بیش از ۱۱۰۷ پرونده رسیدگی و آنها را با صلح و سازش مختومه کردند.

نظر خود را ثبت کنید

comment