رویدادی های صبری

آزادی ۹ مددجوی غیر عمد در ششمین جلسه ستاد دیه/ ۷۶ زندانی جرائم مالی غیرعمد چشم انتظار کمک خیرین

٠١ مهر ١٣٩٧
آزادی ۹ مددجوی غیر عمد در ششمین جلسه ستاد دیه/ ۷۶ زندانی جرائم مالی غیرعمد چشم انتظار کمک خیرین

حجت الاسلام والمسلمین حمیدی گفت: در ششمین جلسه هیات امناء ستاد دیه با پرداخت و اعطاء تسهیلات بدهی؛ موجبات آزادی ۹ نفر زندانی جرائم مالی غیرعمد فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد ملی صبر از میزان، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی در ششمین جلسه هیات امناء ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: با پرداخت و اعطاء تسهیلات مبلغ حدودا ۶/۶۵۰/۰۰۰/۰۰۰ میلیارد ریال موافقت و موجبات آزادی 9 نفر از زندانیان جرائم مالی غیرعمد فراهم شد.
وی ادامه داد: این زندانیان شامل ۲ نفر دیه، تصادف و چک، ۲، نفر مهریه و نفقه ۵ نفر می‌باشند که مبلغ چشمگیری از رقم کل بدهی آن‌ها نیز توسط کمیته صلح و سازش، گذشت رضایتمندانه از شکات اخذ شده است.
رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: مجموعاً مبلغی در حدود ۶/۶۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال برای آزادی این زندانیان مورد نیاز بود که با تلاش پرسنل ستاد دیه و پرسنل زندان‌های استان مبلغ ۱/۳۴۰/۰۰۰/۰۰۰ میلیارد ریال آن از سوی شاکیان بخشیده و آورده مددجویان است و نهایتا با پرداخت و اعطاء تسهیلات به مبلغ در حدود ۵/۳۱۰/۰۰۰/۰۰۰ میلیارد ریال از طریق کمک‌های ستاد دیه کشور و منابع استان موجبات آزادی آن‌ها فراهم گردید.
حجت الاسلام والمسلمین حمیدی، در این باره اظهار داشت: تعداد ۷۶ زندانی جرائم مالی غیرعمد با بدهی ۱۵۲ میلیارد ریال چشم انتظار کمک خیرین هستند.

نظر خود را ثبت کنید

comment