رویدادی های صبری

فرماندار قم در اولین جلسه ستاد صبر استان قم:

همکاری همه جانبه مجموعه فرمانداری قم در کاهش پرونده ها و ترویج روحیه صبر

٢٨ آذر ١٣٩٦
همکاری همه جانبه مجموعه فرمانداری قم در کاهش پرونده ها و ترویج روحیه صبر

همکاری مجدانه‌ای با ستاد صبر استانی برای ترویج فرهنگ صلح و بخشایش و رضایت خواهیم داشت و از طریق نظام ارزیابی خود به بررسی فعالیت های مجموعه‌های مرتبط با فرمانداری در این حوزه اقدام خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد ملی صبر از قم، رضا سیار فرماندار قم در اولین جلسه ستاد صبر(صلح، بخشایش و رضایت) استان قم ضمن تشکر از تشکیل ستاد صبر در این استان، آن را بسیار موثر دانست و گفت: می‌توان با استفاده از ظرفیت اصناف، شوراهای شهر و روستا، بخشداران و دهیاران ابتدا از حجم پرونده‌ها کاسته و سپس مانع تشکیل پرونده‌های جدید شد.

فرماندار قم اعلام کرد: همکاری مجدانه‌ای با ستاد صبر استانی برای ترویج فرهنگ صلح و بخشایش و رضایت خواهیم داشت و از طریق نظام ارزیابی خود به بررسی فعالیت های مجموعه‌های مرتبط با فرمانداری در این حوزه اقدام خواهیم کرد.

**برای ارتقای فرهنگ بخشش از هیچ کمکی دریغ نمی کنیم

در بخش دیگر این جلسه محمد کاظم لطفی قائم مقام صدا و سیما استان قم، ضمن تشریح همکاری‌های این سازمان با معاونت فرهنگی قوه‌قضاییه ابراز داشت: آمادگی داریم طی تعاملات مشترک با ستاد صبر استان قم به ترویج مبانی فرهنگ صلح بخشایش و رضایت پرداخته و در راستای ارتقای دانش اقشار مختلف جامعه در این زمینه و ترویج فرهنگ گذشت و بخشش از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.

لطفی به اقدامات مشترک مناسبتی و دعوت از مسئولین و خیرین و بانیان صلح، بخشایش و رضایت اشاره کرد و گفت: می‌توانیم با همکاری و هم‌افزایی این ستاد این نوع برنامه‌ها را به صورت منسجم‌تری دنبال کنیم.

در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین عباس اسکندری رئیس سازمان تبلیغات قم به تشریح نقطه نظرات خود در زمینه ترویج فرهنگ صلح بخشایش و رضایت پرداخت.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی قم، نقطه عطف نهادینه‌سازی فرهنگ صلح بخشایش رضایت را طراحی و تبلیغ الگوهای رفتاری دانست.

وی به تاثیرگزاری رفتاری علی‌الخصوص افراد شناخته شده و مسئولان در نهادینه‌سازی این فرهنگ، تاکید کرد.

نظر خود را ثبت کنید

comment